10 dagen 0 uur 43 minuten
 tot 
ATC Crossduathlon op 04 maart 2012
 
Nieuwsbriefaanmelding
:

Triathlon Vereniging Almere TVA biedt in samenwerking met het Almeers Triathlon Circuit ATC vanaf 10 maart 2012 wederom de opstapcursus triathlon “Start2Tri” aan. Geïnteresseerden zullen hierbij onder leiding van professionele trainers in een periode van 12 weken gericht worden begeleid. Doelstelling hierbij is deelname aan de sprintafstand van de Warners Huis & Tuin Triathlon van 3 juni 2012. Deze triathlon is onderdeel van het ATC en wordt in Almere georganiseerd. De sprintafstand bestaat uit 750 meter zwemmen, 20 kilometer fietsen en 5 kilometer hardlopen.

Tijdens de cursus zullen de deelnemers met de triatleten van de TVA meetrainen en kan men kennismaken met deze leuke en veelzijdige sport.

 

De TVA en het ATC proberen op deze wijze de triathlonsport toegankelijk te maken voor een zo breed mogelijk publiek. Het beeld van extreme inspanningen welke aan deze sport hangt is immers onjuist en achterhaald. Er kan ook op recreatief niveau worden getraind en, indien gewenst, aan kortere afstanden worden deelgenomen.

Tijdens de cursus zal men de deelnemers kennis laten maken met alle drie de disciplines van de sport. Het zwemmen vindt hierbij in het zwembad in Almere-Stad plaats en het fietsen en het lopen in de frisse buitenlucht in en rond Almere. In de loop van de cursus zal verder een avond worden georganiseerd als voorbereiding op de wedstrijd. Dit alles om te zorgen dat men niet alleen fit, maar ook vol vertrouwen aan de start zal verschijnen.

De coördinatie van deze cursus is in handen van Merijn Schuurman, een bekende Almeerse triatleet, trainer en lid van de TVA. Verder staan de ervaren trainers van de TVA ter beschikking.

De totale kosten voor deze cursus bedraagt € 50,-

Hierbij is deelname aan de wedstrijd, de huur van de chip en de daglicentie van de NTB inbegrepen. Uiteraard is men gedurende de cursus tijdens de trainingen verzekerd. Indien men na deze cursus de smaak te pakken heeft en besluit tot een lidmaatschap van de TVA zal het eerste jaar een korting van € 25,- op het lidmaatschap worden verleend.

Ben je ouder als 14 jaar en geïnteresseerd in de “Start2Tri”opstapcursus? Reageer dan uiterlijk voor 1 maart 2012 naar Merijn Schuurman op Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.

Vanwege de zwemcapaciteit is het aantal deelnemers beperkt. Wees er dus snel bij want vol = vol!

Meer informatie over Start2Tri, de TVA en het ATC is te vinden op www.tvalmere.nl

Laatst aangepast (donderdag, 12 januari 2012 11:32)